Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Sanat > Sinema

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 11-02-2020, 17:29
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Yıldıztozu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sene oscar başlığı açmamışsın ahlaksız

En iyi oyuncu ödülünü alan adamın konuşmasını beğendim.

"Bir ülkenin, bir halkın, bir ırkın, bir cinsin, bir türün diğeri üzerinde, yaptırıma maruz kalmaksızın tahakküm kurma, onu kullanma ve kontrol altına alma hakkına karşı mücadeleden söz ediyoruz.

"Doğal dünyadan çok koptuğumuzu düşünüyorum. Birçoğumuz ben merkezci bir dünya görüşüne sahip olma suçunu işliyoruz, evrenin merkezinde olduğumuza inanıyoruz.

"Tabiata gidip kaynaklarını yağmalıyoruz. Feryatlarını duymamak imkansızken, kendimizde bir ineği yapay olarak dölleyip yavrusunu çalma hakkını görüyoruz. Sonra yavrusu için ürettiği sütünü alıp kahvelerimize, mısır gevreklerimize koyuyoruz.
Sevgili yıldıztozu;Joaquin Phoenix özel bir oyuncu tabi..Joker filmindeki rolü inanılmazdı,aldığı ödülü hak etti..Konuşmasını bilmiyorum ama bu konuşmalara,1 ay önce altın küre ödüllerinde Ricky Gervais değinmişti;

Film sektörü biraz kısırlaştı sanki..Dandik filmler yapılıyor..Oscar ödülleri hak etmeyen filmlere filan veriliyor..Bu sene de Parasite'e vermişler ödülü..İyi bir film ama Oscar alacak kadar değil bence..

Önerilen Siteler