Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 29-08-2011, 13:19
turko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
turko turko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Question

DEMAN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili HerhangiBiri, cinlerin varligina inanmayan birisi olarak, senin cinlerin varligina inanmana saygi duyarim, ancak bu cinleri biz insanlara musallat edene saygi duyamam. Bu nasil bir "el ilah" tirki, yarattigi bir varligi, yarattigi diger bir varligin tacizine maruz birakabiliyor. Sizce bu HAKSIZLIK ve ADALETSiZLiK olmuyormu? Onlar bizi gözetleme ve yönlendirme yetenegine sahipken, bizlere neden böyle bir yetenek vermemistir? Hani namahrem denen bir kavram vardi Islamda. Bu HAKSIZLIK, ADALETSiZLiK degilde, nedir ve ayni zamanda AYIP olmuyormu? Simdi bu varliklar cani istedikleri zaman gelip biz insanlari gözetlemezlermi, taciz etmezlermi?
Sorulmasi gereken bir diger soru ise, cinler bu denli yetenege sahip iken, neden hepsi birden müslüman olmamislar, su ana kadar?

Sevgi ve saygilarimla...
arkadaşa katılıyor ve ekliyorum sonra da cinlerden daha yeteneksiz birisini topraktan imal edip daha üstün olan cinlere gelin buna biat edin demek ne kadar mantıklı bir durum olur acaba ?
Alt 29-08-2011, 15:00
yalnizs yalnizs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

sayın arkadaşım ben göremediğimiz varlıklar olabileceğini düşünüyorum sadece farklı boyutlar ilgili bir durum olabilir. biliyorsunuz hasta iken size doktor abuk subuk bir hap verip bu ilaç dese bünye iyileşiyor, sizinki de benzer bir durum olabilir. din konusuna gelince hristiyan rahipler de cin, şeytan, iblis çıkarıyor, yüzyıllar önce sara hastalarının içinde cin olduğu düşünülürmüş bir direğe bağlanıp dövülerek çeşitli dinsel uygulamalar ile kötülüğün dışarı çıkması beklenirmiş demem o ki din bilimin cevap veremediği noktalarda haytımıza girer öyle bir zaman gelecek ki bilim bu varlıkların sırrını da çözebilir size geçmiş olsun içiniz rahat olursa huzurunuzu bozamazlar

Brahma kendini feda ederek zerreciklere bölündü ve evreni oluşturdu; her varlık özünde Tanrı Brahma'nın zerreciklerini taşır.
Alt 29-03-2013, 18:25
undersun undersun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Saygıdeğer bilim insanları ,

Bakırkoydeki falcıya yada herhangi bir falcıya gidebilirsiniz tabı işinde iyi olsun ,gıdınde geçmişi nasıl bildiğini çok azda olsa gelecekten nasıl haber verdiğini görün,

Sizden bu konu ile ilgili deneysel bir çalışma yapmanızı tavsiye ederim bu konuyu tek açıklayabilen hangi kitap bilirmisiniz ?

Elbetde Kuran'ı Kerimdir.

Halen inanmayacakmısınız !)
Alt 29-03-2013, 19:34
bozok6666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bozok6666 bozok6666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bozok6666 - YAHOO üzeri Mesaj gönder

Bir gazete köşesinde nasa istihbarat amaçlı çinlerle iletişime geçtiğini okumuştum cin kızlarını tavlayanıda duydum cinlerle halay çeken vs... cinler başkada bir işe yaramaz heralde!
Alt 30-03-2013, 00:02
Üye

Yanılıyorsun dostum bence bıraz daha araştır !
Alt 30-03-2013, 00:15
Subat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Subat Subat isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

undersun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Saygıdeğer bilim insanları ,

Bakırkoydeki falcıya yada herhangi bir falcıya gidebilirsiniz tabı işinde iyi olsun ,gıdınde geçmişi nasıl bildiğini çok azda olsa gelecekten nasıl haber verdiğini görün,

Sizden bu konu ile ilgili deneysel bir çalışma yapmanızı tavsiye ederim bu konuyu tek açıklayabilen hangi kitap bilirmisiniz ?

Elbetde Kuran'ı Kerimdir.

Halen inanmayacakmısınız !)
Bi paket fıstıklı çukulataya, dilediğin kadar fal bakabilirim. Hem de tutturma garantili Çok azdır tutturamadığım olay.. Tamamen kişiden aldığın izlenimle ilgili bir durum. Verdiği tepkiler ve söylemek istediğin şeyler. Kişinin giyimi, duruşu, bakışları, konuşurkenki heyecanı, mimikleri.. Bunları gözlemlemek çok uzun sürmez ve başlarsınız içinizden geçenleri anlatmaya..

Tutmayan fal deneyimleri akılda kalmazken, tutanlar ilgi çeker. Zaten işin sırrı da burada yatıyor. İnanmak istemekle ilgili bir durum. Hobilerimizin bizi götürdüğü yer de çok tuhaf değil mi?

Yıllar önce karabasan gören abime bir göfretin arkasında yazan arapça yazıları yazıp( ki muhtemelen " ürünlerimizde domuz yağı yoktur" yazıyordu ), kağıdı kumda eskitip bir çaputa bağlayıp verdim. Çok ünlü bir alimden aldığımı belirttim. Yastığının altına koyarsa, daha da karabasan görmezsin diye de telkin ettim. 2-3 yıl görmedi. Ta ki ben olayı anlatana kadar

Yarattığımız her etki bize bir düşman kazandırır, çoğunluğun kabul ettiği bir insan olmak için sıradan biri olmak gerekir.

Sigmund Freud
Alt 30-03-2013, 00:23
Üye

Ben isimlerden somut olaylardan bahsediyorum!
Yukarıda yazdıkların klasik hadi canım sende muhabbetleri..
Bu işde çok iyi olan falcılar var bunu araştır ve gör senin dediklerin çingene yorumları,
Ben ne aşırı solcuların yada inanmayan arklarımın yüzünün bembeyaz kesildiğini gördüm,
Hatta bir arkadaşım kuran okumaya başladı adam azılı solcu ama resmen biraz yumuşadı adamın psikolojisi bozuldu ..
Ayrıca karabasan diye bir varlıkta yoktur ..
Bu olayı bence biraz araştırın öyle biim milim hikaye yani
Alt 30-03-2013, 02:01
errata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
errata errata isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

undersun iddialıysan ve bundan para kazanmak istersen sana sihirli bir internet sitesinin bağlantısını vericem. Bu sihirli bağlantı seni ve falcı kardeşimizi epey bir süre Arap Şeyhi gibi yaşatacak imkanlar sunuyor.

He dersen bağlantıyı vericem. Sana ancak yolu gösterebilirim, yürümek senin işin undersun... (wohah)
Alt 30-03-2013, 02:33
rasa rasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Hayatın, yaşamın gerçeklerini gözlemlediğim sürece falcıya ihtiyacım olmuyacak!. Ben görmesini bildikten sonra, falcının'ki hikaye olacaktır.!

Önerilen Siteler